Małgorzata Dąbrowska -doradca, doradztwo, coach, biznes
+48 504 192 036
MENTOR COACH DORADCA

MAŁGORZATA DĄBROWSKA

Małgorzata DąbrowskaWitaj!

Ciszę się , że chcesz mnie bliżej poznać!
Uważam, że możliwość poznawania ludzi i uczenia się od innych szczególnie przez rozmowę, jest najwspanialszą możliwością naszego życia.
Jestem głęboko przekonana, że każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jeśli tylko chcemy , możemy się wszystkiego nauczyć i pokonać wszelkie trudności. A Ty jakie masz przekonania? Wierzysz, że możesz żyć spełnionym życiem? Zapewne chcesz się dowiedzieć – czy warto ze mną i moim zespołem współpracować. Pozwól więc, że powiem Ci coś więcej o sobie. Nade wszystko kieruję się w życiu takimi wartościami jak: wiara, miłość, prawda i odwaga; dążenie do doskonałości i szacunek dla drugiego człowieka – wyrażone uczciwą pracą i służbą drugiemu człowiekowi.
Moim wielkim pragnieniem i wewnętrzną potrzebą jest dzielenie się energią i wiedzą z osobami, które chcą osiągnąć sukces. Muszą być jednak gotowe: uczyć się, pracować nad sobą i zmieniać swoje życie, a ode mnie otrzymają wsparcie i pomoc w dążeniu do wyznaczonych celów. Przez lata zdobywałam wiedzę i doświadczenie jako nauczyciel, inst0L0A7470ruktor tańca, agent, trener, doradca, manager, przedsiębiorca i inwestor.
Działalność gospodarczą prowadzę od 20 lat, a ponad 15 lat zarządzam kilkunastoosobowym zespołem prowadząc skutecznie trzy niezależne przedsięwzięcia.

Moje motto to: „Jeśli Twoje wyniki nie są jeszcze takie jak tego chcesz to znaczy to tylko tyle, że czegoś jeszcze się nie nauczyłeś/łaś”.

Od zawsze uwielbiam czytać i szkolić się u najlepszych. Moimi nauczycielami byli i są: Brian Tracy, Robert Cialdini , Anthony Robbins, Kim i Robert Kiyosaki, Blear Singer, Harv Eker, Andy Harrington, Joel D.Roberts, Simon Culson i inni. W Polsce: Jacek Santorski, Andrzej Blikle, Robert Krool, Tomasz Kraśko, Roman Kluska, Piotr Michalak, Mateusz Grzesiak i wielu innych wspaniałych ludzi. Będę się z Tobą dzielić swoimi doświadczeniami z życia osobistego i zawodowego. Podzielę się również wiedzą zdobywaną podczas spotkań z ciekawymi ludźmi, 0L0A4262przez czytanie wspaniałych książek, oglądanie dobrych filmów, a także przemyśleniami i pomysłami, które przynosi codzienne życie. Wszystko po to abyśmy mogli razem szybciej się rozwijać, a co za tym idzie realizować marzenia swoje i tych których kochamy i wreszcie zmieniać ten świat na coraz bardziej wyjątkowe i szczęśliwe miejsce.  Doświadczenia i wiedzę przekazuję prowadząc szkolenia i sesje coachingowe. Organizując takie przedsięwzięcia jak #BoskiBiznes,  Forum Kobiet Przedsiębiorczych Powiatu Dębickiego, czy Kobiety są siłą-Sukienka Sukcesu chcę zwrócić uwagę, przede wszystkim kobiet, ale również i mężczyzn , na to, że zmiana myślenia, nastawienie na sukces i praca oparta na strategii to podstawa w dążeniu do osiągnięcia najlepszych wyników i realizowania swoich celów. Od lat zaangażowana jestem w działalność Duszpasterstwa Przedsiębiorców Talent, Dębickiego Klubu Biznesu, Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, Stowarzyszenia Nostra Res.
Prywatnie jestem żoną i matką czwórki dzieci: Niny, Przemka, Radka i Milenki. Wolny czas to dla mnie: rodzina, grono sprawdzonych przyjaciół, a także taniec, muzyka oraz sport – tenis, narty.
Wierzę, że kiedy się spotkamy to Ty opowiesz mi o swoim życiu i ubogacisz moje życie swoją osobą.

Do zobaczenia!

 BLOG

Facebook

Zapisz się na newsletter i pobierz 7 sprawdzanych tajemnic życia pełnego szczęścia i sukcesów!

Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

FreshMail.pl
 

Zapisz się na newsletter i po pierwsze zdobądź etapy kryzysu!

Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

FreshMail.pl