Kryzys - wykorzystaj go i wejdź na wyższy poziom - Małgorzata Dąbrowska Trener Coach Doradca
+48 504 192 036

growth

KRYZYS – WYKORZYSTAJ GO I WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM

Kraków – 14.04.2018 | Kraków – 29.09.2018 | Kraków – 24.11.2018

 


CZYTAJ WIĘCEJ

ŁASKA KRYZYSU

Już same słowa takie, jak kryzys, cierpienie, próba, trudne doświadczenie wywołują w nas zaniepokojenie. Jeżeli czasem podejmujemy refleksję nad sytuacją kryzysową, to najczęściej ogranicza się ona do postawienia pytania: „Dlaczego coś się wydarzyło”, „Dlaczego dotknęło tę lub inną osobę, lub grupę osób”. Dość powszechnie, w pierwszym odruchu w zaistniałym dramacie lub tragedii jesteśmy skłonni doszukiwać się Bożej kary. Dużo trudniej jest nam przyjąć, że cierpienie, doświadczenie, kryzys jest darem i łaską. Stanie się tak, jeśli zostanie pozytywnie przeżyte. Jeśli stanie się integralnym etapem naszego wzrostu osobowego i duchowego, przyniesie szczególne owoce naszego życia, które prawdopodobnie w innych warunkach nie mogłyby się pojawić.

DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY?

 • Dla Kobiet i dla Mężczyzn
 • Dla Złamanych i Zmęczonych nadmiernymi problemami codziennego życia,
 • Dla Zranionych i Skrzywdzonych, aby zrozumieć dlaczego i zacząć żyć spełnionym życiem,
 • Dla Szukających wsparcia i pokrzepienia u tych, którzy przeszli już swoje kryzysy,
 • Dla Tych, którzy przeżywają kryzys w relacjach, a chcą by były one piękne i mieć poczucie, że o nie właściwie zadbali,
 • Dla Tych, którzy przeżywają kryzys w pracy lub w biznesie, a chcą pracować i działać na Chwałę Bożą,
 • Dla Tych, którzy chcą żyć pełnią życia i oprzeć swoje działania na mocnym fundamencie czyli na Bogu
 • Dla Ambitnych i Przedsiębiorczych Chrześcijan, którzy chcą szybciej wzrastać w mądrości i wierze,

 

Aby strzelić z łuku, musisz napiąć cięciwę i pociągnąć strzałę do tyłu.  Kiedy życie męczy Cię problemami, to znaczy, że przygotowuje Cię do czegoś lepszego.  Skup się i patrz na cel.

Co zyskasz? 

 • Zrozumienie po co są kryzysy
 • Umiejętność wykorzystywania kryzysów i trudnych sytuacji w swoim życiu,
 • Wzór na skuteczną komunikacjęz innymi,
 • Boży przepis na sukces i szczęście
 • Nową motywację i siłę płynącą od Boga,
 • Czas na zastanowienie, modlitwę,
 • Czas na rozmowę z kapłanem i na spowiedź świętą,
 • Nowe kontakty i przyjaźnie z ludźmi, którzy mają te same wartości

 

Kiedy

Najbliższy termin: 
14 kwiecień 2018

Gdzie

HOTEL DOMUS MATER
ul. Saska 2c, Kraków

koszt

Koszt warsztatów od 140 PLN

Warsztaty prowadzone przez Małgorzatę Dąbrowską.

Jestem głęboko przekonana, że każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jeśli tylko chcemy, możemy się  wszystkiego nauczyć i pokonać wszelkie trudności. A Ty jakie masz przekonania? Wierzysz, że możesz żyć spełnionym życiem? Zapewne chcesz się dowiedzieć – czy warto ze mną i moim zespołem współpracować. Pozwól więc, że powiem Ci coś więcej o sobie. Nade wszystko kieruję się w życiu takimi wartościami jak: wiara, miłość, prawda i odwaga; dążenie do doskonałości i szacunek dla drugiego człowieka – wyrażone uczciwą pracą i służbą drugiemu człowiekowi.
Moim wielkim pragnieniem i wewnętrzną potrzebą jest dzielenie się energią i wiedzą z osobami, które chcą osiągnąć sukces. Muszą być jednak gotowe: uczyć się, pracować nad sobą i zmieniać swoje życie, a ode mnie otrzymają wsparcie i pomoc w dążeniu do wyznaczonych celów. Przez lata zdobywałam wiedzę i doświadczenie jako nauczyciel, instruktor tańca, agent, trener, doradca, manager, przedsiębiorca i inwestor.
Działalność gospodarczą prowadzę od 20 lat, a ponad 15 lat zarządzam kilkunastoosobowym zespołem prowadząc skutecznie trzy niezależne przedsięwzięcia.
CZYTAJ WIĘCEJ

Wsparcie duchowe zapewnia KS. GRZEGORZ PIĄTEK

Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Wyświęcony w 1988 roku. Po studiach z zakresu teologii moralnej w Accademia Alfonsiana w Rzymie prowadził wykłady z teologii moralnej ogólnej w seminarium duchownym w Stadnikach. W roku 1993 włączył się w organizowanie Wydawnictwa Księży Sercanów, w którym pracował do 2001 roku, pełniąc m.in. funkcje redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Czas Serca” oraz dyrektora wydawnictwa. W latach 2003-2013 sekretarz i kapelan Ks. Kard. Stanisława Nagy’ego SCJ. Od 2001 r. zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy. Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.

OPINIE O WARSZTATACH

Co mówią uczestnicy naszych szkoleń
 • Sam tytuł warsztatów napawał optymizmem. Zrozumiałam, że nie ma co rozpamiętywać. Trzeba iść do przodu. Wróciłam więc do swoich marzeń, które mam nadzieję, będą moimi celami na najbliższe miesiące. Warsztaty zmotywowały mnie do działania. Nie czułam się osamotniona. Poczułam się jak królowa, której przekazano tajemne wskazówki jak rządzić swoim życiem, żeby było piękne. Odzyskałam siłę, wewnętrzny spokój (szczególnie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu) i nadzieję, że wszystko mogę zmienić na lepsze. „Mam tę moc”.  Miła atmosfera, życzliwość organizatorów i uczestników warsztatów, uśmiech i radosne twarze sprawiły, że miło będę wspominać czas spędzony w Krakowie i mimo, iż „złamana” nie jestem bezsilna. Dziękuję i polecam! Naprawdę warto!
 • Warsztaty a tak naprawdę to rekolekcje, które prowadzą Cię w głąb Twojego serca. Nie jest łatwo i właśnie o to chodzi. Dużo pracy. Dużo przemyśleń. Dużo pracy nad sobą. Przyjedź i zobacz. Wyjeżdżam wzmocniona. Wyjeżdżam silna. Małgosiu dziękuję Ci za wszystko Niech Cię Pan umacnia i inspiruje.
 • Było super! Miejsce super! Bardzo mnie to spotkanie umocniło, nabrałam pewności siebie, spotkałam ciekawe kobiety, spędziłam miło czas, odpoczęłam. Poczułam się wyjątkowo. Warto zainwestować w siebie i posłuchać innych kobiet i metod, które były przedstawione na warsztatach. Myślę, że po spotkaniu będę umiała uporządkować swoje myśli i siebie. Nie jestem już złamana! Dobre jest to dzieło!
 • Dlaczego przyjechałam na Warsztaty? - Po inspirację „ co dalej” ? - Podane są konkretne możliwości rozwiązań, jednak do własnego przepracowania. - Jest to spotkanie z prowadzącą i osobami, które naprawdę mnie rozumieją. Wyjątkowo ważne, że w duchu chrześcijańskim. - Nie jestem oceniona, ale zrozumiana. - Kilka słów od innych, które Cię niosą, podnoszą.
 • Dlaczego warto przyjechać ? - Umocnienie - że mimo przeciwności losu jest nadzieja, można się uśmiechnąć, - po inspirację, - Żeby się dowiedzieć,że mogę zrobić następny krok, że mogę zacząć od nowa. -Cudownie jest poprzebywać wśród kobiet. - Wspaniały czas, nakierowany na działanie co i jak mogę zrobić? Dostałam narzędzia, metody, które mogę wykorzystać w codziennym życiu i w każdym obszarze życia. Jest mi cudownie i co ważniejsze CHCE MI SIĘ! Wszystkim paniom polecam, zachęcam do skorzystania z takich warsztatów. Nie myślałam, że tak wielki zasób wiadomości uzyskam. Dostałam wiele pozytywnych informacji, opracowałam na nowo swoje cele życiowe. Otrzymałam wskazówki jak sobie radzić z problemami z jakimi się zmagam, jak dawać sobie radę. Jestem umocniona, silniejsza, posiadam receptę na życie.
 • Bardzo polecam organizowane przez OO. Sercanów i p. Małgorzatę Dąbrowską weekendowe warsztaty dla kobiet doświadczonych trudnymi relacjami z mężczyznami, z mężami. Stanowią one unikatowe połączenie sesji modlitewnej ze szkoleniem motywacyjnym. W atrakcyjny sposób, w bardzo miłej atmosferze przekazano nam bardzo dużo cennych informacji. Wykłady uzupełniały bardzo atrakcyjne ćwiczenia i zajęcia warsztatowe. Przyjechałam z niedużymi oczekiwaniami, myśląc głownie o uporządkowaniu swojej dotychczasowej wiedzy. Wyjeżdżam niebywale ukontentowana, wzbogacona i pozytywnie zmotywowana. Dostałam niebywale dużo cennych i praktycznych informacji. Polecam wszystkim paniom te wspaniałe energetyzujące warsztaty. Oby takich inicjatyw było jak najwięcej. Niech Bóg błogosławi Małgorzacie Dąbrowskiej i ks. Grzegorzowi Piątkowi
 • Warto przyjechać, gdy czujesz się pogubiona, osamotniona i przeciążona obowiązkami czy też zdradzona w bliskich relacjach, niekoniecznie małżeńskich… Możesz dostać czas na bycie z Bogiem i towarzystwo kobiet o podobnych doświadczeniach, a także „zapalić się” przykładem prowadzącej zajęcia Małgosi, w której czuć moc i działanie Ducha Świętego. Odnalazłam się i mogłam w końcu przekierować uwagę na siebie i swoje potrzeby. Ola To był bardzo dobry czas spotkania z fantastycznymi kobietami, które pomimo trudnych historii potrafią się uśmiechnąć, założyć fajną  kieckę :) i wzbogacone doświadczeniami kursu zawalczyć o siebie i swoich najbliższych. Dzięki Małgosiu za ten weekend.

 

 

 

 

Mówi się, że życie jest dla tych, którzy wiedzą jak żyć, ale nikt nie rodzi się na to gotowy. Życie jest dla każdego, kto jest wystarczająco odważny, aby ryzykować i kto jest wystarczający pokorny, aby się uczyć.

 

 

 

 

Dostępne pakiety

basic

Koszt warsztatów z przerwami kawowymi
140 PLN

silver

Koszt warsztatów z przerwami kawowymi i z książką Bogaci przed Bogiem
150 PLN

gold

Koszt warsztatów z przerwami kawowymi i obiadem
160 PLN

platinium

Koszt warsztatów z przerwami kawowymi, obiadem i z książką Bogaci przed Bogiem
170 PLN

0L0A7113kryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziomkryzys-wykorzystaj go i wejdz na wyszy poziom

AGENDA SZKOLENIA

PLAN GODZINOWY

09:00 – 10.00 Msza Św. 
10.00 – 11.30   Moduł szkoleniowy 1
11.30 – 12.00 Kawa i rozmowy
12.00 – 13.30 Moduł szkoleniowy 2
13.30 – 14.30 Obiad i rozmowy 
14.30 – 16.00 Moduł szkoleniowy 3
16.00 – 16.30 Kawa i rozmowy  
16.30 – 18.00 Moduł szkoleniowy 4 
18.00 – 18.30 Przerwa i rozmowy
18.30 – 20.00 Modlitwa i uwielbienie

TEMATY

 • Twoja i moja historia – i co z niej wynika?
 • Prawdziwa historia Maryi, Józefa i Jezusa
 • Po co są kryzysy i jak je wykorzystać?
 • Najważniejsze ludzkie potrzeby – koło życia i Twój plan na szczęśliwe życie.
 • Miłuj bliźniego swego jak siebie samego.
 • Tajemnica skutecznej komunikacji
 • Na początku było słowo – model S.M.E.D.R 
 • Kotwice Mocy

Kryzys – wykorzystaj go i wejdź na wyższy poziom

Zarejestruj się i weź udział w szkoleniu

  Jeżeli jesteś zdecydowany na udział w warsztatch, zachęcamy do jak najszybszego zarezerwowania swojego miejsca – z prostej przyczyny; liczba uczestników jest ograniczona.
  Do wyboru dajemy dwie możliwości:
  Rejestracja i opłacenie biletu poprzez serwis Evenea

  Zarejestruj się przez Evenea

  lub bezpośrednia wpłata na konto Duszpasterstwa Talent, jeżeli decydujesz się na tę opcję, koniecznie w tytule przelewu dodaj dopisek Kryzys – 14.04.2018
  09 1020 2892 0000 5102 0211 6978
  Księża Sercanie Talent Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców
  ul. Saska 2, 30-715 Kraków

  Poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne linki do rejestracji.

  Facebook

  Zapisz się na newsletter i pobierz 7 sprawdzanych tajemnic życia pełnego szczęścia i sukcesów!

  Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

  FreshMail.pl
   

  Zapisz się na newsletter i po pierwsze zdobądź etapy kryzysu!

  Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

  FreshMail.pl