Moje najlepsze filmy - Małgorzata Dąbrowska Trener Coach Doradca
+48 504 192 036

Moje najlepsze filmy

August Rush – Przepiękny film, który dla mnie jest hymnem na cześć miłości i danych nam talentów. Ich tajemnicza siła, łączy bliskich sobie ludzi nawet wtedy kiedy wydaje się, że wszystkie okoliczności są niesprzyjające. Jednak miłość wyrażana muzyką pozwala znów się odnaleźć .

 

Bagger Vance – to film o zmaganiu się ze sobą i  drodze do doskonałości. A doskonałość to sekwencja małych drobnych ruchów, gestów i decyzji. I właśnie z tych małych rzeczy buduje się wielkość.

Gladiator  – opowieść o tym jak  łatwo można  stracić wszystko przez decyzję szaleńca . O tym jak na nowo trzeba walczyć z przeciwnościami , z własną słabością by ostatecznie odzyskać wewnętrzny spokój choćby za cenę życia.

W pogoni za szczęściem –  opowieść o tym  jak wiele trudności może pokonać człowiek jeśli tylko jest w nim wiara i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu.

Siła spokoju – dla mnie to  wspaniały film o możliwości podźwignięcia się z upadku  nawet wtedy , kiedy powrót do normalnego życia wydaje się już niemożliwy. Główny bohater  najtrudniejszą walkę musi stoczyć ze samym sobą , a wielkim skarbem staje się dla niego szczery i wymagający przyjaciel.

Św.Rita –  inspirująca opowieść biograficzna o Świętej żyjącej w tak odległych dla nas czasach, która jest wierna  do końca  raz złożonej przysiędze. Rita uczy się kochać męża  mordercę i żyć przebaczającą  miłością w świecie  absolutnie brutalnym   gdzie zemsta jest podstawowym prawem istnienia. Jej wewnętrzna siła wynika z miłości do Boga  i zaufania Bogu i dla Niego jest gotowa na wszystko.

Misja  opowieść o przemianie, zdobywaniu zaufania, nawróceniu i  zmaganiu  się ze sobą .Wszystko na tle niesamowitej przyrody fantastycznej muzyki. Film obsypany nagrodami.

Cyrk motyli –  krótki film o młodym  mężczyźnie, który rodzi się z wielką niepełnosprawnością i jest przekonany, że może być tylko eksponatem do oglądania. A jednak jego życie może wyglądać zupełnie inaczej jeżeli podejmie wyzwanie. Opowieść  o  zmaganiu się z  własną ograniczonością, szczególnie  tą wewnętrzną, a największą radość niesie pokonywanie samego siebie.

Gran torino –  ciekawy film C. Eastwooda opowiadający o życiu samotnego  weterana polskiego pochodzenia, który ma swoje specyficzne poglądy i podejście do życia. Niespodziewanie jego sąsiadami zostają azjaci, co najpierw wywołuje jego sprzeciw, ale to sąsiedztwo wniesie też wiele zaskakujących zmian w jego życiu. Dla mnie to opowieść o przemianie, o wrażliwości ukrytej pod grubą warstwą gburowatości. O nawiązywaniu relacji między zupełnie odmiennymi osobami. Bardzo ciekawy.

Między niebem, a piekłemzaskakujący film o miłości męża do żony, który gotów jest walczyć o nią nawet w piekle, nie godząc się na ich rozłąkę. Niesamowicie są przedstawione zarówno Niebo jak i Piekło. Obrazy tych dwóch rzeczywistości dają nam wiele do myślenia, jak  my sami wyobrażamy sobie życie po śmierci. Jak zatem chcemy dzisiaj żyć, by ostatecznie wybrać swoje  miejsce na wieczność. Bardzo piękny film, wielokrotnie nagradzany szczególnie za obraz.

Polecam Ci filmy:

21 gramów
7 dusz
Ale Jazda
Amadeusz
Amelia
August Rush
Avatar
Bagger Vance
Bez mojej zgody
Bogowie
Braveheart
Buntownik z wyboru
Coach Carter
Cyrk motyli
Czekolada
Don Juan de Marco
Dwóch gniewnych ludzi
Dwunastu gniewnych ludzi
Efekt motyla
Forrest Gump
Gladiator
Gran torino
Hobbit
Imię róży
Jak zostać królem
Jerry McGuire
K-Pax
Kwiat pustyni
Lot nad kukułczym gniazdem
Miedzy piekłem a niebem
Misja
Niepokorny
Nietykalni
Ostatni samuraj
Oszukana
Patch Adams
Pianista
Polyanna
Radio
Sekret
Siedem
Siła spokoju
Siódmy pokój
Skazani na Shawshank
Smażone zielone pomidory
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
Św. Rita
Tańczący z wilkami
Upiór w operze
Uprowadzona
W pogoni za szczęściem
Władca pierścieni
Zielona mila
Życie jest piękne

Życie za życie

Facebook

Zapisz się na newsletter i pobierz 7 sprawdzanych tajemnic życia pełnego szczęścia i sukcesów!

Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

FreshMail.pl
 

Zapisz się na newsletter i po pierwsze zdobądź etapy kryzysu!

Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

FreshMail.pl