Złamana, ale nie bezsilna. - Małgorzata Dąbrowska Trener Coach Doradca
+48 504 192 036
złamana-slider

ZŁAMANA, ALE NIE BEZSILNA


Warsztaty dla kobiet, które wierzą Bogu

Dla kogo są te warsztaty?

Zdradzonych

Pozostawionych

Tych, które zdecydowały się odejść

Zniechęconych brakiem relacji z mężem

Co zyskasz biorąc udział w warsztatach? 

 • Znajdziesz miejsce i czas na zastanowienie i modlitwę 
 • Poznasz inne kobiety, które też przechodzą lub przechodziły próbę czasu, 
 • Zaprzyjaźnisz się, by otrzymywać  i dawać  wsparcie, 
 • Uświadomisz sobie swoją wyjątkowość i siłę, 
 • Przypomnisz sobie swoje marzenia i wreszcie zaczniesz je realizować, 
 • Odnajdziesz swoją siłę i motywację, 
 • Nauczysz się zarządzać swoimi myślami i emocjami, 
 • Okiełznasz strach,  
 • Zrobisz plan na nowe życie, 
 • Przekujesz słabość i ból w radość i siłę, 
 • Odnajdziesz znów swoje powołanie, 
 • Przemodlisz  to co trudno zrozumieć.

gdzie

DOMUS MATER
KRAKÓW

kiedy

27-29 KWIECIEŃ 2018

koszt

450 zł

PIĄTEK

17.00 – 18.00 Rejestracja 
18.00 – 18.30 Msza Św.
18.30 – 19.30 Kolacja i rozmowy
19.30 – 20.45 Moduł szkoleniowy 1
20.45 – 21.00 Przerwa 
21.00 – 22.00 Modlitwa i uwielbienie
22.00 – 23.00 Spacer i czas na rozmowy

SOBOTA

08:00 – 08.30 Modlitwa i  Msza Św. 
09.00 – 10.00  Śniadanie i rozmowy 
10.00 – 11.30 Moduł szkoleniowy 2
11.30 – 12.00 Kawa i rozmowy
12.00 – 13.30 Moduł szkoleniowy 3
13.30 – 14.30 Obiad i rozmowy 
14.30 – 16.00 Moduł szkoleniowy 4
16.00 – 16.30 Przerwa 
16.30 – 18.00 Moduł szkoleniowy 5 
18.00 – 19.00 Kolacja i rozmowy
19.00 – 20.00 Modlitwa i uwielbienie
20.00 – 22.00 Rozmowy i czas na uśmiech

NIEDZIELA

08.00 – 9.00 Msza Św.
09.00 – 10.00 Śniadanie i rozmowy 
10.00 – 10.30 Kawa i rozmowy
10.30 – 12.00 Moduł szkoleniowy 6
12.00 – 12.30 Przerwa
12.30 – 14.00 Moduł szkoleniowy 7 i Pożegnanie
14.00 – 15.00 Obiad i rozmowy

Tematy

 • Twoja i moja historia – i co z niej wynika?
 • Po co są kryzysy i jak je wykorzystać?
 • Najważniejsze ludzkie potrzeby – koło życia i Twój plan na szczęśliwe życie.
 • Miłuj bliźniego swego jak siebie samego.
 • Na początku było słowo – model S.M.E.D.R 
 • Tajemnice nawyków i 7 skutecznych.
 • Co na prawdę cenisz?
 • Marzenia i powołanie.Twoja misja i wizja.
 • Twoja strategia i plan działania.
 • Od czego zaczniesz i kto Ci w tym pomoże.
 • Twoje źródło mocy.
prowadząca warsztaty

Małgorzata Dąbrowska

 
Małgorzata Dąbrowska W życiu osobistym – matka 4 dzieci (23,20,16,10 lat); żona – 25 lat małżeństwa, od 10 walczy o swoje małżeństwo; sama  utrzymuje i wychowuje dzieci. 
Zawodowo: Business, Financial and Life Coach, Trener, Doradca, Inwestor, Przedsiębiorca ponad 20 lat doświadczenia – 3 niezależne przedsięwzięcia: AC Kroton, MD Consulting,  Pod Skrzydłami Anioła.Z zamiłowania: wspiera, szczególnie kobiety, w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po  swoje  szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych, inspiruje, zaraża wiarą  i pozytywną energią
Hobby:  rozwój osobisty, rozwój duchowy oraz taniec, tenis, narty, śpiew, a nade  wszystko relacje z drugim człowiekiem. 
prowadzący rekolekcje w Krakowie

KS. GRZEGORZ PIĄTEK


Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Wyświęcony w 1988 roku. Po studiach z zakresu teologii moralnej w Accademia Alfonsiana w Rzymie prowadził wykłady z teologii moralnej ogólnej w seminarium duchownym w Stadnikach. W roku 1993 włączył się w organizowanie Wydawnictwa Księży Sercanów, w którym pracował do 2001 roku, pełniąc m.in. funkcje redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Czas Serca” oraz dyrektora wydawnictwa. W latach 2003-2013 sekretarz i kapelan Ks. Kard. Stanisława Nagy’ego SCJ. Od 2001 r.
zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy. Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.

prowadzący rekolekcje w Poznaniu

KS. DR RAFAŁ OSTROWSKI

Ks. dr Rafał Ostrowski jest księdzem katolickim Archidiecezji Poznańskiej. Ksiądz Abp Stanisław Gądecki skierował go do opieki nad Duszpasterstwem Przedsiębiorców i Pracodawców Talent w Archidiecezji Poznańskiej. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Konferencji Przedsiębiorców Katolickich ‚Bóg, Rodzina, Firma, Hojność’. Należy do Stowarzyszenia Biblistów Polskich oraz Stowarzyszenia im. Romana Brandstaettera. Prowadził wiele rekolekcji dla przedsiębiorców. Jest twórcą filmów katechetycznych przygotowujących do obchodu wielkiego jubileuszu 1050 – lecia chrztu Polski oraz od lat prowadzi swój kanał na YouTube. Wykładał Biblię na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest współzałożycielem fundacji wspierającej ludzi ubogich. Przez lata głosił z zapałem wiele rekolekcji młodzieżowych, które inspirowały do twórczego i dynamicznego życia. Owocem jego zainteresowań rozwojem osobistym i przedsiębiorczością są nowoczesne aktywne rekolekcje skierowane do ludzi przedsiębiorczych.
Stawia sobie za cel głoszenie wiary w Jezusa Chrystusa oraz pomoc ludziom w pracy nad sobą. Pokazuje, że najgłębszym uzasadnieniem rozwoju osobistego jest sam Bóg i wierzy, że wspiera On każdego w pełnej realizacji jego potencjału.

 

prowadzący rekolekcje w Kielcach

KS. RAFAŁ DUDAŁA

Góral świętokrzyski. Osobliwości: po uzyskaniu fachu technika budowlanego, studiowałem filologię polską, a następnie filozofię wespół z teologią w kieleckim Seminarium. Tam też z grupą zapaleńców stworzyliśmy czasopismo „Obecni”. Święcenia kapłańskie przyjąłem w 2005 roku i rozpocząłem pracę wikariusza w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Kazimierzy Wielkiej. A potem pięć rzymskich lat w ramach studiów w zakresie nauki społecznej Kościoła. I gdy rozbrat ze światem uniwersyteckim wziąłem, trafiłem do/na WESOŁĄ. Posługę tę łączę z wykładami w kieleckim Seminarium, opieką nad Duszpasterstwem Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT, posługą w Kościele Akademickim św. Jana Pawła II i… szukaniem nowych zajęć, dla siebie i dla studentów.

OPINIE O WARSZTATACH

Co mówią uczestniczki poprzednich edycji?
 • Sam tytuł warsztatów napawał optymizmem. Zrozumiałam, że nie ma co rozpamiętywać. Trzeba iść do przodu. Wróciłam więc do swoich marzeń, które mam nadzieję, będą moimi celami na najbliższe miesiące. Warsztaty zmotywowały mnie do działania. Nie czułam się osamotniona. Poczułam się jak królowa, której przekazano tajemne wskazówki jak rządzić swoim życiem, żeby było piękne. Odzyskałam siłę, wewnętrzny spokój (szczególnie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu) i nadzieję, że wszystko mogę zmienić na lepsze. „Mam tę moc”. Miła atmosfera, życzliwość organizatorów i uczestników warsztatów, uśmiech i radosne twarze sprawiły, że miło będę wspominać czas spędzony w Krakowie i mimo, iż „złamana” nie jestem bezsilna. Dziękuję i polecam! Naprawdę warto!
 • Warsztaty a tak naprawdę to rekolekcje, które prowadzą Cię w głąb Twojego serca. Nie jest łatwo i właśnie o to chodzi. Dużo pracy. Dużo przemyśleń. Dużo pracy nad sobą. Przyjedź i zobacz. Wyjeżdżam wzmocniona. Wyjeżdżam silna. Małgosiu dziękuję Ci za wszystko Niech Cię Pan umacnia i inspiruje.
 • Było super! Miejsce super! Bardzo mnie to spotkanie umocniło, nabrałam pewności siebie, spotkałam ciekawe kobiety, spędziłam miło czas, odpoczęłam. Poczułam się wyjątkowo. Warto zainwestować w siebie i posłuchać innych kobiet i metod, które były przedstawione na warsztatach. Myślę, że po spotkaniu będę umiała uporządkować swoje myśli i siebie. Nie jestem już złamana! Dobre jest to dzieło!
 • Dlaczego przyjechałam na Warsztaty? - Po inspirację „ co dalej” ? - Podane są konkretne możliwości rozwiązań, jednak do własnego przepracowania. - Jest to spotkanie z prowadzącą i osobami, które naprawdę mnie rozumieją. Wyjątkowo ważne, że w duchu chrześcijańskim. - Nie jestem oceniona, ale zrozumiana. - Kilka słów od innych, które Cię niosą, podnoszą.
 • Dlaczego warto przyjechać ? - Umocnienie - że mimo przeciwności losu jest nadzieja, można się uśmiechnąć, - po inspirację, - Żeby się dowiedzieć,że mogę zrobić następny krok, że mogę zacząć od nowa. -Cudownie jest poprzebywać wśród kobiet. - Wspaniały czas, nakierowany na działanie co i jak mogę zrobić? Dostałam narzędzia, metody, które mogę wykorzystać w codziennym życiu i w każdym obszarze życia. Jest mi cudownie i co ważniejsze CHCE MI SIĘ! Wszystkim paniom polecam, zachęcam do skorzystania z takich warsztatów. Nie myślałam, że tak wielki zasób wiadomości uzyskam. Dostałam wiele pozytywnych informacji, opracowałam na nowo swoje cele życiowe. Otrzymałam wskazówki jak sobie radzić z problemami z jakimi się zmagam, jak dawać sobie radę. Jestem umocniona, silniejsza, posiadam receptę na życie.
 • Bardzo polecam organizowane przez OO. Sercanów i p. Małgorzatę Dąbrowską weekendowe warsztaty dla kobiet doświadczonych trudnymi relacjami z mężczyznami, z mężami. Stanowią one unikatowe połączenie sesji modlitewnej ze szkoleniem motywacyjnym. W atrakcyjny sposób, w bardzo miłej atmosferze przekazano nam bardzo dużo cennych informacji. Wykłady uzupełniały bardzo atrakcyjne ćwiczenia i zajęcia warsztatowe. Przyjechałam z niedużymi oczekiwaniami, myśląc głownie o uporządkowaniu swojej dotychczasowej wiedzy. Wyjeżdżam niebywale ukontentowana, wzbogacona i pozytywnie zmotywowana. Dostałam niebywale dużo cennych i praktycznych informacji. Polecam wszystkim paniom te wspaniałe energetyzujące warsztaty. Oby takich inicjatyw było jak najwięcej. Niech Bóg błogosławi Małgorzacie Dąbrowskiej i ks. Grzegorzowi Piątkowi
 • Warto przyjechać, gdy czujesz się pogubiona, osamotniona i przeciążona obowiązkami czy też zdradzona w bliskich relacjach, niekoniecznie małżeńskich… Możesz dostać czas na bycie z Bogiem i towarzystwo kobiet o podobnych doświadczeniach, a także „zapalić się” przykładem prowadzącej zajęcia Małgosi, w której czuć moc i działanie Ducha Świętego. Odnalazłam się i mogłam w końcu przekierować uwagę na siebie i swoje potrzeby. Ola To był bardzo dobry czas spotkania z fantastycznymi kobietami, które pomimo trudnych historii potrafią się uśmiechnąć, założyć fajną  kieckę :) i wzbogacone doświadczeniami kursu zawalczyć o siebie i swoich najbliższych. Dzięki Małgosiu za ten weekend.
 • Warsztaty polecam każdej dziewczynie i kobiecie w kryzysie. Ja już nie widziałam nadziei, czułam, że już coś przegrałam, coś się wydarzyło i że nie ma odwrotu, a teraz wiem, że z Bogiem wszystko jest możliwe, i czuję to! Nie ma tu „kato – lipy” Małgosia jest profesjonalna, ma ogromną wiedzę i kompetencje, ale co najważniejsze sama jest świadectwem tego o czym mówi. Mnie to przekonuje, ja czuje skrzydła i radość. Wszystko jest po coś, kryzys też! Zrozumienie tego daję siłę, daje wiarę i nadzieję. Myślę, że każda zasługuje, aby dać sobie szansę, zobaczyć, poszukać. Tu się nie ocenia, jest piękna, otwarta, przyjazna atmosfera, która sprzyja rozeznaniu, wyciszeniu i otwarciu się na nasze sumienie, potrzeby i pragnienia. Jest to dla mnie ogromna łaska, że mogłam tu być, cudowny czas.
 • Warsztaty „Złamana ale nie bezsilna” polecam z całego serca, ponieważ są prowadzone Bożą łaską przez Małgosię Dąbrowską. Kobietę po przejściach, z cudownie mocną wiarą w Boga, która pomaga kobietom w kryzysie, nie tylko przejść ten czas, przemodlić i zrozumieć, ale wynieść z niego boży plan na siebie, nową drogę, siłę, nadzieję, radość. Zachowując jednak godność dziecka Bożego i kobiety w sakramencie małżeństwa i zaufanie do bożego planu dla mnie. Wiedza współczesna, psychologia, techniki polecane w boży sposób, w bożym zaufaniu. Do tego tak po ludzku, piękny dom i wspaniałe warunki: pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera, energia, uśmiech, humor i boża opieka. Opieka Kapłana, dobre słowo i możliwość indywidualnego skorzystania z Sakramentów Świętych przez ks. Grzegorza. Wyjeżdżam pełna nadziei, wiary i radości. Z planem na siebie, ale z zachowaniem wierności przysiędze małżeńskiej. Dziękuje Bogu za ten czas i że postawił na mojej drodze te osoby. Chwała Panu!
 • Droga przyszła Uczestniczko warsztatów „ Złamana ale nie bezsilna”! Jeśli czujesz się zagubiona, poraniona, nie potrafisz odnaleźć siebie i Pana Boga w sytuacji kryzysu, czujesz się nierozumiana przez swoje otoczenie, nie wiesz, w którą iść stronę , co jest dobre, a co złe, tkwisz w matni, z której nie wiesz jak wyjść i zacząć żyć na nowo, to jesteś w dobrych rękach. Dostaniesz tu pocieszenie, zrozumienie i wyjdziesz z tych warsztatów o wiele spokojniejsza, zmotywowana, z energią do działania, z dużo większym, szerszym rozumieniem swojej sytuacji kryzysu, czemu się wydarzył i jak ma Cię wzmocnić i rozwinąć.
 • Udział w Warsztatach pozwolił mi spojrzeć na moje życie z innej perspektywy. Zrozumiałam, że nic nie jest jeszcze stracone. Duża otwartość prowadzących, wyjście naprzeciw moim potrzebom , zrozumienie, miła, przychylna atmosfera – wszystko po bożemu. Pani Małgosia jest bardzo energiczną kobietą, miłą, wzbudzającą zaufanie. Doceniam misję Pani Małgosi w pomocy małżeństwom i kobietom w trudnym zakręcie życia.
 • Czas warsztatów Złamana, ale nie bezsilna, to czas pędzony w bardzo miłej atmosferze. Bardzo kompetentne osoby, piękna kaplica, piękny hotel i pokój! Cisza, spokój, bezpieczeństwo. Bardzo dużo dawka informacji! Poczucie zaopiekowania. Duża dawka wskazówek do pracy nad samą sobą! Czas bardzo dobrze i wartościowo wypełniony, zorganizowany. Wartości religijne i Bóg na 1 miejscu.

KOLEJNE EDYCJE 2018

kraków

27-29 kwiecień 2018

poznań

11-13 maj 2018

kraków

29-01 lipiec 2018

FAQ – Czyli często zadawane pytania

Koszt warsztatów jest dla mnie za wysoki, czy jest możliwość poproszenia o zniżkę? 

Jeżeli to dla Ciebie trudny do udźwignięcia koszt – napisz! Znajdziemy rozwiązanie i będziesz z nami.

Jestem z Krakowa i nie potrzebuję noclegu, jak mogę wziąć udział w warsztatach? 

Warto byś była  z nami mimo, że nie potrzebujesz noclegu i wielokrotnie Uczestniczki warsztatów przyznały, że to była dobra decyzja, kiedy zdecydowały się na nocleg w Domus Mater. Dzięki temu uczestniczyły w całym procesie i miały możliwość maksymalnego wykorzystania czasu na rozmowy i modlitwę, bo kaplica jest dostępna przez całą dobę. Jeżeli tylko pozwalają Ci na to finanse naprawdę warto zostać. Jeżeli jednak musisz wracać do domu to koszt warsztatów bez noclegu wynosi 330 zł. 

Jestem na diecie i chciałabym zrezygnować z posiłków – czy jest taka możliwość i jaka będzie wtedy cena?

Warsztaty to nie tylko panele i modlitwa , to również czas pomiędzy nimi, kiedy uczestniczki mogą się poznać, porozmawiać ze sobą i wymienić się doświadczeniami. To również wspólnie spędzony czas podczas posiłków. Jeżeli jesteś na diecie daj nam znać dostosujemy posiłki dla Ciebie.

Moi znajomi i przyjaciele, nie wiedzą o moim kryzysie. Czy po wydarzeniu, będą ukazywać się zdjęcia z warsztatów? Czy lista uczestników jest publiczna? 

Udział w warsztatach jest „anonimowy”. Od Ciebie zależy to, kto o tym będzie wiedział. Z naszej strony możesz oczekiwać wsparcia, zrozumienia i zapewnienia, że takie informacje nie będą upubliczniane. 

Jak mogę zapisać się na warsztaty? Dotyczy Kielc

Poprzez wpisanie się na listę uczestników, formularz znajduje się na dole strony. Oraz przez wpłacenie zaliczki (150zł) lub całości kwoty na poniższe konto. W tytule wpisz „Złamana – Kielce – Swoje Imię i Nazwisko”

28 1240 1372 1111 0010 6075 9769
Stowarzyszenie WESOŁA54
Bank Pekao SA I Oddział w Kielcach

Jak mogę zapisać się na warsztaty? Dotyczy Krakowa

Poprzez wpisanie się na listę uczestników, formularz znajduje się na dole strony. Oraz przez wpłacenie zaliczki (150zł) lub całości kwoty na poniższe konto. W tytule wpisz „Złamana – Kraków – Swoje Imię i Nazwisko”

09 1020 2892 0000 5102 0211 6978
Księża Sercanie Talent Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców
ul. Saska 2, 30-715 Kraków

Jak mogę zapisać się na warsztaty? Dotyczy Poznania

Poprzez wpisanie się na listę uczestników, formularz znajduje się na dole strony. Oraz przez wpłacenie zaliczki (150zł) lub całości kwoty na poniższe konto. W tytule wpisz „Złamana – Kraków – Swoje Imię i Nazwisko”

98 2530 0008 2058 1010 3300 0001
Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent
w Archidiecezji Poznańskiej, ul. Głogowska 92 , 60-262 Poznań

Jeżeli jesteś w bardzo dobrej sytuacji finansowej i chcesz wesprzeć kobiety, które chciałyby wziąć udział
w takich warsztatach, wyślij dowolny datek na powyższe konto z dopiskiem „Złamana”. Dziękujemy i otaczamy modlitwą!

Niestety nie odpowiada mi data warsztatów, czy planowane są inne terminy?

Oczywiście, w tym roku jest plan na 6 spotkań weekendowych: 

 • 27-29.04.2018 – Kraków
 • 11–13.05.2018 – Poznań
 • 29.06-01.07.2018 – Kraków
 • 17-19.08.2018 – Kraków
 • 12-14.10.2018 – Kraków
 • 7-9.12.2018 – Kraków

Gdzie dokładnie odbywają się warsztaty?

 • Kraków – Domus Mater ul. Saska 2
 • Poznań –Dom Rekolekcyjny św. Józefa , ul. Sióstr Misjonarek 10
 • Kielce – Klasztor Karczówka Pl. Karczówka – Klasztor 1

  

Z pomocą formularza
zapisz się na warsztaty w wybranym terminie.
Jeżeli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu.

Małgorzata Dąbrowska
+48 504 192 036
md@malgorzatadabrowska.pl

 

 

Facebook

Zapisz się na newsletter i pobierz 7 sprawdzanych tajemnic życia pełnego szczęścia i sukcesów!

Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

FreshMail.pl
 

Zapisz się na newsletter i po pierwsze zdobądź etapy kryzysu!

Bądż spokojna Twój adres jest bezpieczny!

FreshMail.pl