fbpx
Loading...
Coaching 2018-09-25T19:24:02+00:00

Coaching

WYKORZYSTAJ SWÓJ POTENCJAŁ

Dobre pytania – prowadzą do ciekawych odpowiedzi, a te odpowiedzi to kolejne wskazówki do działania.

Business Coaching

BĄDŹ PROAKTYWNY W BIZNESIE

Magda miała świetny pomysł. Miała odwagę by zrobić pierwszy krok – założyła firmę, wymyśliła nazwę, akcje marketingową. Zorganizowała wszystko – biuro, sklep, towar, pracowników. I kiedy wreszcie miały przyjść efekty – satysfakcja i pieniądze … nagle wszystko się zatrzymało i nic takiego się nie wydarzyło.
Pomyślała, że to tylko chwilowe problemy, po prostu trudne początki. Zwielokrotniła wysiłki , dodałeś nowe pomysły. Była przekonana, że zaraz wszystko ruszy …
I znowu nic się nie zmieniło! Pozostało jej poczucie rozczarowania i żal straconego czasu i pieniędzy.
Wydawało jej się , że wszyscy patrzą na nią z wyrzutem: A nie mówiłem…!

Jeżeli znasz te emocje, przeżyłeś to już, to znaczy to tylko jedno: Jest normalnie czyli jest dobrze!
Tak ! Jest normalnie! Właśnie takie jest życie i taki jest biznes. Nie zawsze wszystko od razu wychodzi tak jak byś chciał! Ale jest dobrze, bo Ty już przełamałeś pierwszy strach. Teraz tylko nie możesz zmarnować tego doświadczenia.Musisz wyciągnąć z niego wszystko co się da i na tej wiedzy budować dalej.
Zapytasz : dobra – to co mam zrobić?… I to jest najważniejsze – musisz zadać sobie wiele pytań , a co jeszcze ważniejsze – musisz sobie zadać wiele odpowiednich pytań. To trudna sztuka, ale w tym może Ci pomóc Coach – Trener, który też przeszedł taką drogę! Bo kluczem do sukcesu są pytania, które sobie zadajemy, a potem ciężka praca nad znajdowaniem na nie szczerych odpowiedzi. To dzięki właściwym pytaniom odnajdziesz w sobie siłę i wielką mądrość , która w Tobie drzemie. Pamiętaj jednak, że musisz być szczery do bólu. Jeśli znajdziesz w sobie odwagę by pójść tą drogą – to znajdziesz odwagę by zrealizować swoje marzenia . Dobre pytania – prowadzą do ciekawych odpowiedzi, a te odpowiedzi to kolejne wskazówki do działania. Tylko nie pozwól się zatrzymać! Zaufaj – zrób to przede wszystkim dla siebie!

CHCĘ ROZWIJAĆ SWÓJ BIZNES!

Misja Wizja i Strategia

To co najważniejsze na początku biznesu to mieć świadomość po co firma istnieje, czym się wyróżnia, do kogo kieruje swoje działania, jakie ma najważniejsze zadanie, jaka będzie za parę lat i wreszcie jak to osiągnąć.

Poznajmy się

SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ 15 MINUTOWEJ KONSULTACJI TELEFONICZNEJ
LUB UMÓW SIĘ NA PIERWSZĄ SESJĘ COACHINGOWĄ ZA 50% CENY.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi newslettera

ZOBACZ INNE MOJE SZKOLENIA

SPRAWDŹ!
ZŁAMANA, ALE NIE BEZSILNA
WARSZTATY
#BOSKIBIZNES
SPOTKANIA NETWORKINGOWE
SKLEP
ZOBACZ NASZE PRODUKTY