IMG_6229-1

Dołącz do wyzwania

Sztuka stawiania granic

To już ostatnia okazja, aby skorzystać z materiału Sztuka Stawiania Granic bezpłatnie. Potem szkolenie stanie się płatne.

Chciałam podzielić się z Tobą kilkoma niezwykłymi historiami kobiet, które brały udział w szkoleniu Sztuka Stawiania Granic. Otrzymuję od nich poruszające relacje o pozytywnych zmianach, jakie zaszły w ich życiu po przejściu przez to wyjątkowe wyzwanie. Wiele z nich odkryło w sobie siłę, jaką daje umiejętne stawianie granic. Kroczą ścieżką pewności siebie, budując zdrowe relacje i odzyskując kontrolę nad swoim życiem.

Skorzystaj z ostatniej szansy na bezpłatny dostęp do tych inspirujących materiałów, które mogą przynieść pozytywne zmiany również w Twoim życiu.

Dzień 1 wyzwania

Dzisiejszego dnia skupimy się na życiu osobistym, a więc na stawianiu granic najbliższym nam osobom - mężowi, dzieciom.

Są oni najważniejsi w naszym życiu i dla nich jesteśmy w stanie zrobić bardzo wiele. Wiem o tym, ale istnieją pewne granice, które nie pozwólmy, by zostały przekroczone. Dowiesz się jak wprowadzać i wyznaczać takie granice .

Dzień 2 wyzwania

W tym nagraniu będziemy mówić o tym jak stawiać granice w pracy. 

Wierzę, że uczestnicząc w kolejnym dniu wyzwania przyswoisz jeszcze większą dawkę wiedzy, która skutkować będzie osiąganiem przez Ciebie coraz lepszych wyników również w pracy, a to przełoży się również na Twoją radość życia.

Dzień 3 wyzwania

W dzisiejszym dniu skupimy się na relacjach z dalszą rodziną, sąsiadami i ludźmi, których spotykamy w codziennym życiu. Dowiesz się, jak chronić swoją przestrzeń i czas, a także jak budować zdrowe relacje z innymi.

Dzień 4 wyzwania

Podczas dzisiejszego wyzwania porozmawiamy o stawianiu granic samej sobie. To temat, który może być trudny, ale jednocześnie bardzo ważny. Chcę, abyście wychodząc z tego wyzwania, miała poczucie, że znasz swoje potrzeby i potrafisz je chronić.

Dzień 5 wyzwania

Dziś podsumujemy zdobytą wiedzę i porozmawiamy jeszcze o granicach. Ufam, że będzie to kolejny zastrzyk dobrej energii i wiedzy, którą przełożysz na działanie.

KLUB BOSKICH LIDEREK - LOGO (1)

Dołacz do rocznego programu
mentoringowego dla Boskich
Liderek

Shopping Cart