przemieniona2

Tygodniowe warsztaty z wypoczynkiem dla kobiet w Zakopanem

Wakacje to fantastyczny czas na to aby odpocząć od codziennej rutyny, to może być również czas głębokiej mentalnej i duchowej przemiany. 

Spędź wakacje z nami, możesz również zabrać dzieci, a wyjedziesz przemieniona i gotowa na nowe piękniejsze życie. 

zlm2
przemieniona2

Tygodniowe warsztaty z wypoczynkiem dla kobiet w Zakopanem

Wakacje to fantastyczny czas na to aby odpocząć od codziennej rutyny, to może być również czas głębokiej mentalnej i duchowej przemiany. 

Spędź wakacje z nami, możesz również zabrać dzieci, a wyjedziesz przemieniona i gotowa na nowe piękniejsze życie. 

Jaki miałaś plan na swoje życie, kiedy wychodziłaś za mąż?

Jak być szczęśliwą mimo trudnej relacji z mężem lub dzieckiem?
Jak żyć, kiedy zostałaś zdradzona, oszukana, zostawiona mentalnie czy też fizycznie?
Jaki miałaś plan na swoje życie, kiedy wychodziłaś za mąż?
Czy mieliście żyć długo i szczęśliwie jak to zapowiadają we wszystkich bajkach na świecie?

Niestety czasami życie się komplikuje i mimo, że chciałaś być najlepszą na świecie żoną, nie udało się uniknąć problemów. Z niezrozumiałych względów nie możesz dogadać się z mężem, a on zupełnie nie potrafi zrozumieć Ciebie. Możesz się nauczyć jak poradzić sobie z tą sytuacją i budować lepsze relacje. Zapraszam Cię na Warsztaty. 

Kopia-YT-webinar-MD

Warsztaty dla kobiet:

broken-heart-compressor

Zniechęconych brakiem relacji z mężem lub dzieckiem

broken-heart-compressor

Zdradzonych

broken-heart-compressor

Pozostawionych

broken-heart-compressor

Tych, które zdecydowały się odejść

Witaj w prawdziwym życiu.

Tak - ja też bardzo długo tego nie rozumiałam, ale Pan Bóg właśnie przez te trudne doświadczenia znalazł drogę do głębi mojego serca. Krok po kroku pokazywał mi, że to co mi się wydawało, że jest szczęściem, tak naprawdę nim nie było. Pokazał mi, że mnie i Ciebie powołuje do czegoś więcej - do prawdziwej Miłości. Zapraszam Cię na warsztaty Złamana, ale nie bezsilna składające się z 7 modułów. Możesz uczestniczyć w nich
on-line lub stacjonarnie, kiedy to już będzie możliwe. Stacjonarne Warsztaty trwają od piątku wieczorem (17.00) do niedzieli do obiadu (15.00). Przez ten czas przeprowadzę Cię od bólu do zaufania i nadziei, abyś mogła zacząć żyć i wierzyć, że wszystko ma głęboki sens. 

moje-malzenstwo

Małgorzata Dąbrowska
PROWADZĄCA WARSZTATY

Moje małżeństwo nie było idealne, choć wiele osób mówiło do mnie, że chciałoby mieć takie relacje małżeńskie jak my. Ja byłam przekonana, że jeśli będę z zaangażowaniem spełniać swoje obowiązki wobec Pana Boga, męża i dzieci to szczęście mam zagwarantowane. Pan Bóg zaprosił mnie jednak do czegoś większego, choć droga do prawdziwego szczęścia, jak we wszystkich dobrych opowieściach świata, prowadzi przez wiele pułapek, przygód i cierpień. Dzisiaj nie wszystko jest jeszcze tak jak w moich marzeniach, ale jestem szczęśliwa, bo moje szczęście jest w Bogu. Absolutnie nie zależy od mojego męża, ani od moich dzieci, ale od mojej relacji do nich i do Pana. Wiele lat byłam pełna pretensji i bólu, ale dzisiaj już podchodzę do życia zupełnie inaczej. Jestem szczęśliwa, niezależna finansowo, mieszkam w pięknym domu, mam bardzo dobre relacje z moimi dziećmi, a nawet mimo, że od 2016 roku nie mieszkam z Mężem, ale jestem w stanie zaprosić Go na święta czy uroczystości rodzinne. Co ważniejsze dzięki tym doświadczeniom jestem bardziej wiarygodnym coachem i pomagam kobietom przejść szybciej i spokojniej przez kryzys w relacjach małżeńskich.

Czy masz jeszcze wątpliwości czy warto poświęcić czas na te Warsztaty?
Czy może jeszcze potrzebujesz parę powodów dla których warto to zrobić:

NAUCZYSZ SIĘ

Zarządzać swoimi myślami i emocjami,

jak okiełznać strach

w jaki sposób skutecznie się dogadywać

POZNASZ

inne kobiety, które też przechodzą lub przechodziły próbę czasu (osobiście lub na grupie Fb),

w jaki sposób skutecznie się dogadywać

poznasz sposoby, by otrzymywać i dawać wsparcie

ZNAJDZIESZ

 miejsce i czas na zastanowienie i modlitwę

 swoją siłę i motywację

 odnajdziesz znów swoje powołanie

Dzięki tym warsztatom zrozumiesz: po co są kryzysy. Znajdziesz czas na modlitwę, zastanowienie, rozmowę . Poznasz inne fantastyczne kobiety, które również zmagają się z trudnościami w relacjach.

Do tej pory odbyło się już 20 edycji tych warsztatów , wzięło w nich udział ponad 200 kobiet. Oczywiście najlepsze rekomendacje przekażą Ci dotychczasowe Uczestniczki warsztatów. Sprawdź co mówią:

Iwona

Warsztaty a tak naprawdę to rekolekcje, które prowadzą Cię w głąb Twojego serca. Nie jest łatwo i właśnie o to chodzi. Dużo pracy. Dużo przemyśleń. Dużo pracy nad sobą. Przyjedź i zobacz. Wyjeżdżam wzmocniona. Wyjeżdżam silna. Małgosiu dziękuję Ci za wszystko Niech Cię Pan umacnia i inspiruje.

Ania

Warsztaty są odskocznią od codziennych problemów.  Jest to czas kiedy w ciszy można przemyśleć wiele dręczących kwestii i pytań. Na pewno po takim weekendzie wraca się do swoich obowiązków z nową energią i szansą wdrażania zmian na lepsze.

Lidia

Dlaczego przyjechałam na Warsztaty? – Po inspirację „ co dalej” ? – Podane są konkretne możliwości rozwiązań, jednak do własnego przepracowania. – Jest to spotkanie z prowadzącą i osobami, które naprawdę mnie rozumieją. Wyjątkowo ważne, że w duchu chrześcijańskim. – Nie jestem oceniona, ale zrozumiana. – Kilka słów od innych, które Cię niosą, podnoszą.

Gosia

Dlaczego warto przyjechać ? – Umocnienie – że mimo przeciwności losu jest nadzieja, można się uśmiechnąć, – po inspirację, – Żeby się dowiedzieć,że mogę zrobić następny krok, że mogę zacząć od nowa. -Cudownie jest poprzebywać wśród kobiet. – Wspaniały czas, nakierowany na działanie co i jak mogę zrobić? Dostałam narzędzia, metody, które mogę wykorzystać w codziennym życiu i w każdym obszarze życia. Jest mi cudownie i co ważniejsze CHCE MI SIĘ! Wszystkim paniom polecam, zachęcam do skorzystania z takich warsztatów. Nie myślałam, że tak wielki zasób wiadomości uzyskam. Dostałam wiele pozytywnych informacji, opracowałam na nowo swoje cele życiowe. Otrzymałam wskazówki jak sobie radzić z problemami z jakimi się zmagam, jak dawać sobie radę. Jestem umocniona, silniejsza, posiadam receptę na życie.

Magdalena

Bardzo polecam organizowane przez OO. Sercanów i p. Małgorzatę Dąbrowską weekendowe warsztaty dla kobiet doświadczonych trudnymi relacjami z mężczyznami, z mężami. Stanowią one unikatowe połączenie sesji modlitewnej ze szkoleniem motywacyjnym. W atrakcyjny sposób, w bardzo miłej atmosferze przekazano nam bardzo dużo cennych informacji. Wykłady uzupełniały bardzo atrakcyjne ćwiczenia i zajęcia warsztatowe. Przyjechałam z niedużymi oczekiwaniami, myśląc głownie o uporządkowaniu swojej dotychczasowej wiedzy. Wyjeżdżam niebywale ukontentowana, wzbogacona i pozytywnie zmotywowana. Dostałam niebywale dużo cennych i praktycznych informacji. Polecam wszystkim paniom te wspaniałe energetyzujące warsztaty. Oby takich inicjatyw było jak najwięcej. Niech Bóg błogosławi Małgorzacie Dąbrowskiej i ks. Grzegorzowi Piątkowi

Asia

Warto przyjechać, gdy czujesz się pogubiona, osamotniona i przeciążona obowiązkami czy też zdradzona w bliskich relacjach, niekoniecznie małżeńskich… Możesz dostać czas na bycie z Bogiem i towarzystwo kobiet o podobnych doświadczeniach, a także „zapalić się” przykładem prowadzącej zajęcia Małgosi, w której czuć moc i działanie Ducha Świętego. Odnalazłam się i mogłam w końcu przekierować uwagę na siebie i swoje potrzeby. Ola To był bardzo dobry czas spotkania z fantastycznymi kobietami, które pomimo trudnych historii potrafią się uśmiechnąć, założyć fajną kieckę  i wzbogacone doświadczeniami kursu zawalczyć o siebie i swoich najbliższych. Dzięki Małgosiu za ten weekend.

Ania

Sam tytuł warsztatów napawał optymizmem. Zrozumiałam, że nie ma co rozpamiętywać. Trzeba iść do przodu. Wróciłam więc do swoich marzeń, które mam nadzieję, będą moimi celami na najbliższe miesiące. Warsztaty zmotywowały mnie do działania. Nie czułam się osamotniona. Poczułam się jak królowa, której przekazano tajemne wskazówki jak rządzić swoim życiem, żeby było piękne. Odzyskałam siłę, wewnętrzny spokój (szczególnie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu) i nadzieję, że wszystko mogę zmienić na lepsze. „Mam tę moc”.  Miła atmosfera, życzliwość organizatorów i uczestników warsztatów, uśmiech i radosne twarze sprawiły, że miło będę wspominać czas spędzony w Krakowie i mimo, iż „złamana” nie jestem bezsilna. Dziękuję i polecam! Naprawdę warto!

Basia

Dlaczego warto
Warto spotkać się z ludźmi, którzy rozwiązują swoje problemy z Panem Bogiem, poznać jak to się robi i umocnić w wierze. Gosia jest chodzącym dowodem, że można pięknie żyć, wyglądać, pracować, rozwijać pasje i rodzić sobie we wszystkich obszarach zamiast rozpamiętywać przeszłość i czas spędzony bardzo wartościowo. Żal wyjeżdżać. Wracam jednak umocniona i pełna nadziei.
Dziękuję | I modlę się za Owoc tych rekolekcji w Naszych Rodzinach

Marzena

Nowe spojrzenie na wiarę, Boga, wzorce, jakimi można się posługiwać w życiu i sposoby bycia dzieckiem Bożym.
Super przekaz prowadzącej Małgosi, poznanie ludzi z podobnymi problemami.
Poznanie nowych skutecznych technik komunikacji, zrozumienia znaczenia słowa.
Po tych rekolekcjach będę się lepiej modlić i wchodzę w nową tożsamość Bożej Księżniczki.

Ola

Warsztaty porządkują posiadaną wiedzę. Dają narzędzia do pracy nad sobą. Wskazują właściwą drogę. Daja wiarę i nadzieję, że zmiany nastąpią.

Asia

Te warsztaty są po to, aby się odbudować, uwierzyć w siebie, uspokoić, nabrać sił do życia, uzyskać wskazówki do pracy nad sobą. Najważniejsze, że to wszystko w zgodzie z nauką Jezusa.

Marzena

Warsztaty pokazały mi drogę, jaką powinnam iść, a jakie zachowania wyeliminować. Poczułam zrozumienie prowadzącej i współuczestniczek, od których dostałam ogromne wsparcie. Zdobyłam siłę do pracy nad sobą. Mam świadomość, że zbliżyłam się do Boga i muszę dążyć do dalszej doskonałości. Otrzymałam narzędzia pracy nad sobą. Chcę więcej się modlić, z szacunkiem podchodzić do męża, zwracać większą uwagę na wypowiadane słowa.

Marta

Warsztaty pozwalają podzielić się doświadczeniem w zaufanym środowisku.

Dostałam konkretne narzędzia do przeprowadzania zmian w życiu i mojej postawy.

To był dobry czas - działania Boga w nas

Agnieszka

Rewelacyjny czas spędzony z Bożymi ludźmi. Warsztaty poprowadzone rewelacyjnie przez Małgosię-kobietę, która sama przeszła praktycznie przez wszystkie z tych trudności, o których mówi w warsztatach. Wspaniale przekazana wiedza w oparciu o Biblię i modlitwę. Ksiądz Grzegorz towarzyszył nam z posługą kapłańską jak również ze wspaniałym humorem i parząc przepyszną kawę za co serdecznie dziękujemy. Wszystko było doskonale dograne, wspaniali prowadzący i cudowna drużyna. Dziękuje za wspaniały Boży czas i polecam całym sercem każdej kobiecie.

Ewa

Dlaczego warto przyjechać na Warsztaty Złamana, ale nie bezsilna?
Warsztaty są doskonałą drogą, aby w duchu wiary móc spojrzeć w głąb siebie, na swoje życie, małżeństwo i rodzinę. Można tu spotkać inne wierzące kobiety, które dźwigają swoje krzyże i wspólnie modlić się o światło Ducha Świętego w rozeznaniu woli Boga i jego planu dla nas Przewodnictwo duchowe w osobie księdza Grzegorza, codziennie Msze św. I Adoracja pozwalaj ą odzyskaj pokój w sercu. Gosia kapitalnie prowadzi te warsztaty, pozwalając na odkrywanie swojego imienia „piękna, potrzeb, misji i wizji, a dzieląc się swoim świadectwem i radością inspiruje i roznieca w sercu nadzieję na lepsze Boże życie mimo problemów.
Warsztaty 7 dniowe i miejsce czyli Zakopane są strzałem w 10 . Nie wyobrażam sobie, że mogłoby być coś lepiej. Doskonały plan Warsztatów obejmujący wieczór piękna, piesze górskie wędrówki i długie rozmowy w „szacownym gronie” pozwalają na spędzenie wyjątkowego czasu w cudownym towarzystwie.

Beata

Dlaczego warto przyjechać na Warsztaty Złamana, ale nie bezsilna?
- by poczuć się silną
- by zyskać wsparcie prowadzącej oraz kobiet przeżywających podobne problemy
- by zrozumieć, że kryzys jest zaproszeniem do rozwoju - nawet takiego o jakim ci się jeszcze nie śniło
- by zaufać i zawierzyć Bogu jeszcze bardziej i być pewnym, że on czuwa nad wszystkim i nas kocha

Kasia

Na warsztaty zawsze warto przyjechać kiedy czujesz że stoisz w jakimś miejscu, z którego trudno ruszyć dalej i że czujesz ze jesteś w tym sama. Oprócz poznania kobiet, ich historii, ich siły, wrażliwości i piękna oraz problemów, które stają się inspiracją na pewno otrzymasz fachowe narzędzia do zmierzenia się ze złem, które niszczy Ci życie. Profesjonalizm Małgosi połączony z ogromną wrażliwością i dojrzałą duchowością opartą na chrześcijańskich wartościach, jej otwartość i siła na pewno stanie się drogowskazem. Obecność kapłana, Msza św., modlitwa także są bardzo istotne i pomocne. Równowaga pomiędzy pracą grupową i indywidualnym wyciszeniem. Wspólne wysiłki na górskich szlakach. Nowe więzi.. Na pewno dużym plusem jest możliwość zabrania ze sobą dzieci. Dla mnie zorganizowana opieka pedagoga, który również z nimi przerabia podobne tematy na poziomie dostosowanym do ich wieku. Miejsce cudowne, jedzenie przepyszne, domowe. Przyjazna, rodzinna atmosfera w ośrodku. Cały taki turnus jest bezcennym przeżyciem dla mnie, moich dzieci, dla nas..

Monika

Dlaczego warto przyjechać na Warsztaty Złamana, ale nie bezsilna? Otwartość wspólnoty, dobrze wydane pieniądze, posiłki wspaniałe nawet dostosowane do mojej diety, nieocenianie innych,  7 dni fajnego czasu, wszystko w oparciu o wiarę – codzienna Msza Św. i Adoracja

Ula

Warsztaty dają wskazówki jak: kochać i być kochaną, jak dawać siebie innym nie stając się męczennicą. Wydobywają z nas piękno głęboko ukryte przed ludźmi. Obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie ( Msza Święta , Adoracja ) dopełnia wartość i rangę tych Warsztatów.

Lucyna

Na Warsztatach poznałam kobiety, które wierzą Bogu i zmagają się z podobnymi problemami do moich. Poczułam, że nie jestem sama. Nauczyłam się, że warto komuś zaufać, oddać „ kierownicę” ; posłuchać odmiennego zdania. Czułam się BOSKO! Cena Warsztatów jest adekwatna do warunków, natomiast więcej zyskasz wartościowych rzeczy niematerialnych i duchowych. Wspaniały kapłan. Każdego dnia Msza święta i Adoracja. Jezus na wyciągnięcie ręki.

Beata

Na pewno dostaniesz to, czego w tej chwili potrzebujesz. Wybór jest bardzo duży. Msza święta, spowiedź,modlitwa dla duszy, górskie wędrówki, wygodne pokoje dla ciała, piękne widoki, pyszne jedzenie, wolny czas dla zmysłów. Najlepiej zainwestowane pieniądze w Boży wypoczynek i rozwój osobisty.

PROWADZĄCY WARSZTATY

Małgorzata Dąbrowska

moje-malzenstwo

Małgorzata Dąbrowska

Business, Financial and Life Coach

W życiu osobistym – żona od 30 lat, choć od ponad 23 lat walczy o swoje małżeństwo, jednak wie, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Mama 4 dzieci (30, 26, 22, 16 lat)

Zawodowo: Business, Financial and Life Coach, Trener relacji, Doradca, Inwestor, Mówca motywacyjny, ponad 25 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem w korporacji i jako niezależny przedsiębiorca. Zarządza trzema przedsięwzięciami: Agencją Celną Kroton,Pod Skrzydłami Anioła, Boski Biznes. Najbardziej jest znana ze spotkań networkingowych dla Kobiet, które wierzą Bogu - Boski Biznes. Prowadzi warsztaty, szkolenia, coaching. Od sierpnia 2019 roku prowadzi również Fundację Boskie Skrzydła.

Z zamiłowania wspiera, szczególnie kobiety, w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po swoje szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych. Inspiruje, dzieli się wiarą i pozytywną energią.

Ksiądz Grzegorz Piątek

grzegorzpiatekkolo-compressor

Ks. Grzegorz Piątek

prowadzący rekolekcje w Krakowie

Kapłan ze Zgromadzenia Księży Najświętszego Serca Jezusowego. Wyświęcony w 1988 roku.

Po studiach z zakresu teologii moralnej w Accademia Alfonsiana w Rzymie prowadził wykłady z teologii moralnej ogólnej w seminarium duchownym w Stadnikach. W roku 1993 włączył się w organizowanie Wydawnictwa Księży Sercanów, w którym pracował do 2001 roku, pełniąc m.in. funkcje redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Czas Serca” oraz dyrektora wydawnictwa.

W latach 2003-2013 sekretarz i kapelan Ks. Kard. Stanisława Nagy’ego SCJ.

Od 2001 r. zaangażowany w Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Spowiednik i kierownik duchowy. Z zamiłowania rysownik (autor serii humorystycznych rysunków z cyklu Przypadki Prezesa Cnoty) i piechur.

Czy jest jeszcze coś co Cię powstrzymuje? Jeżeli potrzebujesz dodatkowej gwarancji to mam jeszcze jeden ważny argument. Te warsztaty to nade wszystko czas na relacje ze Stwórcą,a to najważniejsza i najwspanialsza przygoda i gwarancja satysfakcji. Będziesz mogła doświadczyć Bożej opieki. Każdego dnia uczestniczymy we Mszy św. i adoracji. Do Twojej dyspozycji będzie również kapłan, możesz z nim szczerze porozmawiać i skorzystać z sakramentu spowiedzi.

Gdzie i kiedy odbędą się najbliższe warsztaty stacjonarne?

Gdzie?

Zakopane

Kiedy?

02 - 08 siepień 2021

Ile to kosztuje?

Kliknij i sprawdź pakiety

Pamiętaj!

Pamiętaj, że warsztaty te prowadzimy w małych 15 osobowych grupach. Jeżeli chcesz mieć pewność, że miejsce czeka na Ciebie już dziś wypełnij formularz rejestracyjny. Dodatkowo pamiętaj, że jeśli rezerwujesz miejsce na miesiąc przed terminem warsztatów możesz skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10% - liczy się data rejestracji i wpłaty zaliczki w wysokości 150 zł.


Co teraz powinnaś zrobić, aby zagwarantować sobie udział w warsztatch-rekolekcjach? Sprawdź pakiety, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i wybierz, ten najbardziej właściwy dla siebie. Następnie dokonaj rezerwacji miejsca i płatności.

2 - 8 SIERPNIA 2021 - TYDZIEŃ W ZAKOPANE

Pakiet Dziecko

800 PLN
 • Warsztaty
 • Napoje i Posiłki
 • Wejście do TPN
 • Nocleg
 • -
 • -
 • -

Pakiet Nastolatek

1000 PLN
 • Warsztaty
 • Napoje i posiłki
 • Wejście do TPN
 • Nocleg
 • -
 • -
 • -

Pakiet Podstawowy

1600 PLN
 • Warsztaty
 • Napoje i posiłki
 • Wejście do TPN
 • Nocleg
 • -
 • -
 • -

Pakiet Premium

1800 PLN
 • Warsztaty
 • Napoje i posiłki
 • Wejście do TPN
 • Nocleg
 • Szkolenie Online
 • Koszulka
 • Bransoletka

Pakiet DeLuxe

2221 PLN
 • Warsztaty
 • Napoje i posiłki
 • Wejście do TPN
 • Nocleg
 • 3 Sesje Coachingowe
 • Koszulka
 • Szkolenie Online

Może pomyślałaś teraz, że jeszcze się zastanowisz, porozmawiasz z Przyjaciółką, przemodlisz i dopiero potem podejmiesz decyzję. Tak! To zupełnie naturalne. Powiem więcej, komuś zależy, abyś nie pojechała na te warsztaty, abyś nie odmieniła swojego życia i nadal narzekała, płakała, zamęczała siebie i bliskich swoją osobistą tragedią. Żebyś nie była radosna, spokojna i szczęśliwa, wreszcie żebyś nie zmieniała siebie i swojego świata na lepsze. A czy Ty tego chcesz? Więc tak: sprawdź, który termin jest dla Ciebie najlepszy, sprawdź, który pakiet, potem rzeczywiście przemódl to, zapytaj o zdanie swojego Anioła Stróża i jeśli będziesz miała wewnętrzne przekonanie na tak - zarezerwuj miejsce i rozpocznij nowy etap swojego życia.

Jaką wiedzę zyskasz na poszczególnych modułach?

Każda z nas pochodzi z konkretnej rodziny, w której panowały konkretne zasady i przekonania. Czy te zasady i przekonania były właściwe? Właśnie tym zajmiemy się na początku. Pamiętaj, że każda rodzina ma swoje powody do dumy, ale też w każdej rodzinie są przekonania, które utrudniają nam życie. Pora je odnaleźć, zrozumieć, zawierzyć Bogu i wypracować nowe - lepsze.

Nie wiem, jakie masz dzisiaj podejście do kryzysu. Może wydaje Ci się, że znalazłaś się w najgorszej możliwej sytuacji. Może myślisz, że żadna inna kobieta nie przeżywa tak trudnej sytuacji jak Ty. Może nawet masz pretensje do Pana Boga, że pozwolił na to wszystko. Mam dla Ciebie bardzo ważną informację: kryzys - jest łaską. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale tak jest. I z wielką radością Ci to wyjaśnię.

Jednym z najważniejszych błędów jaki popełniamy w relacjach z Bliskimi jest nieumiejętność kochania zgodnie z Bożym planem, czyli miłowania bliźniego i siebie. Bardzo łatwo nam wpaść w pułapkę ,,wszystko dla męża", ,,wszystko dla dzieci". Pan Bóg daje jednak konkretne podpowiedzi, wystarczy je wreszcie usłyszeć i zastosować.

Czy zadałaś sobie trud zrozumienia siebie, męża i dzieci. Jakie potrzeby mają? A czy poświęciłaś czas aby zadbać o siebie? O swoje potrzeby? Aby życie było piękne, musi być pełnią. Dowiesz się i sprawdzisz o jakich obszarach w swoim życiu zapomniałaś. Na czym teraz powinnaś się skupić, by odnaleźć spełnienie w swoim życiu.

Kotwice To jak teraz czytasz, jak siedzisz to Twoje nawyki. Każda z nas jest zbiorem nawyków, które wypracowałyśmy od dzieciństwa. I wiele nawyków, które masz są bardzo dobre, ale niestety wiele z nich nam nie pomaga, a wręcz bardzo utrudnia życie. Im szybciej znajdziesz te pułapki tym szybciej będziesz mogła rozpocząć pracę nad nimi, a tym samym zmienić swoje życie na lepsze. Podpowiem Ci też, jak wypracować niesamowicie pomagające w życiu mentalne kotwice, które pozwalają nam utrzymać się w odpowiednim porcie.

Czy zastanawiałaś się jaką moc mają słowa? Zapewne pamiętasz te trudne sytuacje, kiedy bardzo mocno zabolały Cię czyjeś słowa. Tak słowa mogą bardzo ranić, ale na szczęście maja również moc wzmacniać, wręcz przywracać do życia. Skupimy się na tajemnicy słowa. Na tym co i jak warto mówić, a czego trzeba jak najszybciej się oduczyć. Poznasz również niezawodny model komunikacji. Jeśli się go nauczysz, zachwycisz się jego skutecznością.

Czy pamiętasz o tym, że jesteś Bożą Księżniczką?! Córką Boga?! Tak - masz wielką godność i to jest Twoje obdarowanie i zadanie życiowe. Pora, abyś podniosła głowę i rozpoczęła prawdziwe życie zgodne z Twoim powołaniem. Określisz też misję swojego życia, abyś mogła stać się głosicielką Bożej Miłości. Już czas!

FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Udział w warsztatach jest „anonimowy”. Od Ciebie zależy to, kto o tym będzie wiedział. Z naszej strony możesz oczekiwać wsparcia, zrozumienia i zapewnienia, że takie informacje nie będą upubliczniane.

Warsztaty to nie tylko panele i modlitwa , to również czas pomiędzy nimi, kiedy uczestniczki mogą się poznać, porozmawiać ze sobą i wymienić się doświadczeniami. To również wspólnie spędzony czas podczas posiłków. Jeżeli jesteś na diecie daj nam znać dostosujemy posiłki dla Ciebie.

Warto byś była  z nami mimo, że nie potrzebujesz noclegu i wielokrotnie Uczestniczki warsztatów przyznały, że to była dobra decyzja, kiedy zdecydowały się na nocleg w Domus Mater. Dzięki temu uczestniczyły w całym procesie i miały możliwość maksymalnego wykorzystania czasu na rozmowy i modlitwę, bo kaplica jest dostępna przez całą dobę. Jeżeli tylko pozwalają Ci na to finanse naprawdę warto zostać. Jeżeli jednak musisz wracać do domu to koszt warsztatów bez noclegu wynosi 350 zł.

Jeżeli to dla Ciebie trudny do udźwignięcia koszt – napisz! Znajdziemy rozwiązanie i będziesz z nami.

Małgorzata Dąbrowska
504 192 036
[email protected]

jeżeli trudno Ci się dodzwonić do mnie zadzwoń do Joasi :

Joanna Mac
505 657 846, 515 553 416
[email protected]

Gdzie i kiedy odbędą się najbliższe warsztaty stacjonarne?

Gdzie?

Zakopane

Kiedy?

02 - 08 SIERPIEŃ 2021

Ile to kosztuje?

Kliknij i sprawdź pakiety

Cieszę się, że przyjęłaś zaproszenie z Nieba.

 Będzie się teraz dużo działo. Spokojnie zaplanuj podróż do miejsca warsztatów i pamiętaj, że już podejmujemy modlitwę w Twojej intencji i czekamy na Ciebie. Do zobaczenia!

Shopping Cart