Czy Ty też chcesz, aby Twoje dziecko w przyszłości dokonało prawidłowych wyborów?

Weronika kończyła liceum! W młodszych klasach zawsze miała świadectwo wyróżnieniem. Teraz zdała maturę i musiała dokonać ważny wybór dalszej drogi zawodowej, ale i życiowej.
Wiedziała, że w końcu trzeba będzie to zrobić, jednak nie spodziewała się, że aż tak szybko zlecą te lata i będzie musiała wybierać.
Dostawała wiele wskazówek od najbliższych.
Babcia chciała, aby została dziennikarką, mama mówiła: idź w stronę medycyny, lekarz zawsze w domu potrzebny.
A tata mówił: idź na studia prawnicze, warto znać się na przepisach , zawsze gdzieś znajdziesz prace – zobaczysz to Ci się w życiu przyda.
Każdy z rodziny dawał wskazówki, ale nigdy nie zapytał Weroniki co ona tak naprawdę by chciała robić. Marzyła, aby zostać artystką, ale wszyscy jej to odradzali, bo jak to niby artysta może na siebie dobrze zarobić. Kompletnie nie wiedziała jaką decyzję ma podjąć, a czas decyzji zbliżał się wielkimi krokami.
Miała też w głowie nie najlepsze doświadczenia starszego kolegi, który poszedł na politechnikę, bo tak mu poradzili, a po miesiącu miał serdecznie dość siedzenia w matematyce.
Szukając informacji w internecie na temat uczelni, w pewnym momencie natknęła się na temat talentów i znalazła informacje o Kompasie Kariery. Przeczytała kilka pierwszych zdań i wiedziała, że to jest to czego szukała.
Zobaczyła, że dzięki Kompasowi Kariery pozna swoje talenty, zainteresowania, umiejętności i najważniejsze wartości, a tym samym będzie wiedzieć jaką drogę zawodową wybrać. I będzie to miała konkretnie zbadane i rozpisane.
Zbliżał się dzień dziecka , rodzice zapytali co chciałabyś dostać? Weronika nieśmiało powiedziała, że przeglądając internet przeczytała informacje o Kompasie Kariery, wiedziała, że jest to większy wydatek, ale wpłynie on na jej przyszłość. Miała jeszcze trochę własnych, zaoszczędzonych pieniędzy i poprosiła rodziców o wsparcie niewielką kwotą, aby mogła spełnić swoje marzenie, którym teraz był Kompas Kariery.
Rodzice zapłacili całość, bo wiedzieli, że od tego zależy przyszłość ich dziecka. Następnego dnia, Weronika dokonała zakupu testu psychometrycznego Kompas Kariery.
Po otrzymaniu linku zagospodarowała sobie 1,5 godzinki wolnego czasu i w ciszy i spokoju, wypełniła szczerze test i umówiła się na konsultacje. Podczas 1,5 godzinnego spotkania tak wiele się dla niej zmieniło.
Zrozumiała siebie! Zobaczyła jakie są jej największe talenty, w jakim stopniu zna samą siebie, a co najważniejsze utwierdziła się w przekonaniu, że praca ze sztuką jest dla niej tym w czym będzie się najlepsza i będzie to robić z pasją.
Dzięki Kompasowi Kariery wiedziała, jaką decyzję podjąć i którą drogę zawodową wybrać.
Czy Ty też chcesz, aby Twoje dziecko w przyszłości dokonało prawidłowych wyborów?
A może sama/sam borykasz się z niepewnością co w życiu wybrać?
Jaką drogą podążać?
Jeśli tak, to zapraszam Cię skorzystaj promocji na Kompas Kariery.
Zapraszam do sklepu na moją stronę boskibiznes.pl – link w pierwszym komentarzu pod postem.
Rób wreszcie to co kochasz!

Skomentuj wpis!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart