Sylwia Jurkiewicz – Kosińska

Sylwia Jurkiewicz-Kosińska – Team Lider, Certyfikowany Master Trener, Twórczyni marki Business to you
 
Sylwia pisze o sobie:
 
Mama trójki wspaniałych dzieci: 16-letniej Oli, 11-latka Bartosza oraz 6-letniego Mateusza. Żona tego samego męża Tomasza od 16 lat. Ukończyła studia Akademii Wychowania Fizycznego, podczas których rozpoczęła pracę z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Po ukończeniu studiów na AWF w Krakowie pracowałam na etacie w szkole – tak zostałam wychowana i nauczona. W międzyczasie prowadziłam biznes: klub studencki na AWF, a także działałam w branży eventowej, specjalizując się w organizacji imprez integracyjnych dla firm. Odkąd pamiętam byłam aktywna w życiu: grałam w piłkę ręczną, udzielałam się w samorządach, działałam w wolontariacie. Ostatnio dowiedziałam się, że moim profilem z tzw. Spektrum Bogactwa to kreator. Rzeczywiście mam mnóstwo pomysłów i projektów w życiu, które zrealizowałam. Popełniłam trochę błędów, które nauczyły mnie bardzo wiele.
 
W 2013 roku dowiedziałam się, że jest coś takiego jak rozwój osobisty. Zaczęłam szukać, czytać, zmieniać swoje myślenie. Teraz uczę się i współpracuję z najlepszymi trenerami w Polsce i na Świecie. Od czerwca 2018 tworzę nową markę i brand osobisty. Projekt, który realizuję wspólnie z ludźmi, których wcześniej nie znałam, a teraz są moimi przyjaciółmi, jest dla mnie spełnieniem. Dzięki niemu mogę pomóc wielu ludziom spełniać ich marzenia. Tego chciałam całe życie ?.
Pomagam zwykłym ludziom oszczędzać, a każdemu kto chce – zarabiać. Mali i średni przedsiębiorcy mogą liczyć na to, że dzięki współpracy ze mną pozyskają nowych klientów, zlojalizują tych własnych, obniżą koszty i zwiększą swoje obroty.
 
SZCZĘŚCIE TO JEST SPOSÓB MYŚLENIA, A NIE RZECZ, KTÓRĄ DOSTAJEMY.
SZCZĘŚCIE MNOŻY SIĘ POPRZEZ DZIELENIE SIĘ Z INNYMI. CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ PODZIELĘ.
 https://www.facebook.com/sylwia.jurkiewiczkosinska/
https://www.instagram.com/sylwia.jurkiewicz.kosinska/
[fvplayer id=”37″]

Skomentuj wpis!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart